Niewybuch przy stacji benzynowej. Ewakuowano szkołę

We wtorek (11 grudnia) wieczorem na sporych rozmiarów niewybuch natrafili pracownicy budowy. Pocisk znaleziono w pobliżu stacji benzynowej. Ewakuowano szkołę.

We wtorek (11 grudnia) wieczorem pracownicy budowy znaleźli niewybuch w pobliżu skrzyżowania ulic Ślężnej i Wiśniowej we Wrocławiu, tuż obok stacji benzynowej Orlenu i komendy policji. W środę rano ewakuowano V Liceum Ogólnokształcące, a uczniów wyprowadzono aż na ul. Borowską.

Prawdopodobnie jest to pocisk lotniczy z czasów II wojny światowej. Na miejsce przyjechali saperzy. Podczas akcji zamknięto stację benzynową i zabezpieczono teren. Saperzy zdecydowali, że od godz. 10:15 było zamknięte skrzyżowanie ulic Ślężnej, Armii Krajowej i Wiśniowej oraz ulice w pobliżu stacji.

Miejsce zabezpieczało kilka radiowozów policji i żandarmeria wojskowa. Pojawili się również specjaliści z PKN Orlen. Ruch samochodowy wznowiono około godz. 11:30.

dodany 2018-12-13 11:51 przez MJS

źródło: Własny

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją